Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Przejdź do treści

Pracownicy

Aleksandra Jankowska
dyrektor
a.jankowska@mokmarki.pl

Bożena Dobkowska
gł. księgowa
b.dobkowska@mokmarki.pl

Jolanta Sowińska
kierownik administracyjny
j.sowinska@mokmarki.pl

Kinga Jakubowska
kierownik Działu Programowego
k.jakubowska@mokmarki.pl

Antonina Van Dessel
instruktor ds. współpracy z młodzieżą i projektów
a.vandessel@mokmarki.pl

Luiza Wojciechowska-Konopka
instruktor plastyki
l.wojciechowska-konopka@mokmarki.pl

Ola Sarnowska
instruktor plastyki, grafik
o.sarnowska@mokmarki.pl

Marcin Skotnicki
informatyk, grafik
m.skotnicki@mokmarki.pl

Edyta Bednarczyk
pracownik biurowy, kasjer
22 781 14 06

Barbara Gajcy
pracownik obsługi

Marek Frączek
pracownik obsługi

Informacje

Liczba wyświetleń: 2366
Utworzono dnia: 24.05.2017

Historia publikacji

  • 19.09.2023 10:51, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 03.03.2023 14:58, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 06.02.2020 19:09, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy