Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

 

Pracownicy

Aleksandra Jankowska
dyrektor
a.jankowska@mokmarki.pl

Justyna Zdrojkowska
gł. księgowa
j.zdrojkowska@mokmarki.pl

Jolanta Sowińska
kierownik administracyjny
j.sowinska@mokmarki.pl

Paulina Borzecka
instruktor ds. komunikacji i promocji
p.borzecka@mokmarki.pl

Kinga Jakubowska
instruktor ds. programowych
k.jakubowska@mokmarki.pl

Antonina Michalska
instruktor ds. współpracy z młodzieżą i projektów
a.michalska@mokmarki.pl

Paweł Pniewski
specjalista ds. organizacji imprez
p.pniewski@mokmarki.pl

Luiza Wojciechowska-Konopka
instruktor plastyki
l.wojciechowska-konopka@mokmarki.pl

Ola Sarnowska
instruktor plastyki, grafik
o.sarnowska@mokmarki.pl

Marcin Skotnicki
informatyk, grafik
m.skotnicki@mokmarki.pl

Bożena Sobieraj
kasjerka, specjalista ds. reklamy
22 781 14 06

Cecylia Cieśluk
pracownik obsługi

Wojciech Tymiński
pracownik obsługi

Informacje

Liczba wyświetleń: 404
Utworzono dnia: 24.05.2017

Historia publikacji

  • 26.04.2019 13:56, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 26.04.2019 13:56, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 26.04.2019 13:51, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy